Merkez Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

 

Merkez Tıbbi Tahlil Laboratuvarı; İstanbul genelinde sağlık kuruluşlarına üst laboratuvar hizmeti vermek amacıyla 1998 yılındanberi hizmet vermek amacıyla İstanbul‘da kurulmuştur.

Merkez Laboratuvarı, özellikle ayakta hasta kabulünün yanı sıra işçi sağlığı portör taraması yapmakta olup; kuruluş amacına uygun olarak tıbbın vazgeçilmezi olan laboratuvar hizmetlerini hızlı, güvenilir, ekonomik olarak ulaştırmak ve bunun yanında kaliteden ödün vermemektir.

Bununla birlikte Merkez Laboratuarı, sürekli ve mesleki eğitimin benimsemekte olup; sağlık alanındaki bilimsel, teknolojik değişim ve ek olarak gelişimleri yakından izlemektedir. Ayrıca uygulamaya sokulan yeniliklere açık, yasal haklara ve çevreye saygılı, insana öncelikle değer veren bir yaklaşım merkez laboratuvarının, kalite kültürünün temelini oluşturmaktadır. Aynı zamanda TahlilTest ve Laboratuvar sektöründe tıbbın ileri düzeyde uzmanlık ve deneyim gerektiren alanlarında uluslararası referans merkezi olmayı kendine misyon edinmiştir. Ayrıca Merkez Tıbbi Tahlil Laboratuvarı geniş tetkik, tahlil ve test hizmetlerine sahip olup; tam donanımlı, uzman ve buna ek olarak yetkin kadrosuyla hizmet vermektedir.